Domy na
zgłoszenie(35m2)

Domy na zgłoszenie są fantastyczną opcją dla osób marzących o małym domku letniskowym na skraju lasu, opodal jeziora, rzeki lub na zboczu widokowej, górskiej działki. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów izolacyjnych oraz źródeł ciepła istnieje możliwość korzystania z tego typu budynków przez cały rok, co bezpośrednio przekłada się na stworzenie alternatywy dla małych mieszkań z dala od zgiełku życia miejskiego. Największym plusem oprócz posiadania swojego własnego domu jest brak konieczności pozyskania pozwolenia na budowę domu parterowego poniżej 35m2. Formalności to jedynie złożenie wniosku w urzędzie miasta/gminy.

Domy na zgłoszenie projektowane są z antresolą, która jest fizycznie dodatkowym pomieszczeniem, zazwyczaj sypialnią tak aby maksymalnie wykorzystać 35m2 powierzchni parterowej na aneks kuchenny, salon z rozkładaną kanapą oraz wygodną łazienką. Taras wypływający bezpośrednio z salonu staję się idealnym dopełnieniem tego domku umożliwiając miłe spędzanie wolnego czasu w większym gronie z rodziną czy znajomymi. 

Domy na zgłoszenie to zdecydowanie najlepszy stosunek ceny do korzyści jakie otrzymujemy, dodatkowo warto pamiętać, iż czas budowy tego budynku jest bardzo krótki a radość z jego użytkowania na długie lata.

Dom Lido

Dom letniskowy na zgłoszenie do 35 m2 powierzchni zabudowy. Wymiary 5,72×5,52m, wersja domku z ociepleniem. Litera „A” oznacza, że jest to domek na zgłoszenie, tzn. projekty te spełniają wymogi budynku na zgłoszenie do 35m2. 

Cena od 1500 zł /m2

Garaż z wędzarnikiem

Garaż jednostanowiskowy ze składem na drewno kominkowe oraz werandą z wędzarnikiem. Brama garażowa o wymiarach 2,4×2,4m. Ten jest idealnym dopełnieniem domu jednorodzinnego, umożliwia nie tylko bezpieczne parkowanie samochodu ale również spełnianie się w swojej pasji, nowym hobby jakim może być przygotowywaniem własnych wędlin, ryb.

Cena od 1700 zł /m2

Zadzwoń

+48 32 720 60 80 

 

+48 888 621 405
Michał Lipiński

 

+48 509 777 730
Jakub Krupa

Napisz do nas

my[a]budujemyszkieletowo.pl

Biuro handlowe
Mideko Sp z o.o.

40-600 Katowice
ul. Kościuszki 229

(UWAGA – wjazd za galerią Libero „pod zakaz”)

______
Polityka prywatności

© 2021 All rights reserved. Developed at SecretLab, theme Hdev. Build with Atiframe.

Scroll to top