na 2021 rok

Projekty
Domów

Dom mieszkalny wolnostojący z dwoma kondygnacjami, garażem jednostanowiskowym o powierzchni użytkowej 118 m2

Bryła budynku kryta jest płaskim dachem o kącie nachylenia równym jedynie 3 stopnie, bezpośrednio z frontowej części budynku wystaje drewniane zadaszenie tworzące cień oraz intymną atmosferę zewnętrznego tarasu.

Budynek będzie pasować do większości działek budowlanych a dodatkowo występuje w kilku wariantach: m.in. dom całoroczny, letniskowy, z wiatą, garażem, czy solo jak to ma miejsce w tej prezentacji.

Dom letniskowy na zgłoszenie do 35 m2 powierzchni zabudowy. Wymiary 5,72×5,52m, wersja domku z ociepleniem. Litera „A” oznacza, że jest to domek na zgłoszenie, tzn. projekty te spełniają wymogi budynku na zgłoszenie do 35m2. 

Eldorado to klasyczny dom na planie prostokąta z przestronnym i ustawnymi pokojami. Dzięki zastosowaniu technologii szkieletowej dom będzie również ekologiczny oraz przyjazny do życia. Budynek jest parterowy bez poddasza oraz bez garażu, jednakże posiada duży taras oraz nietuzinkowy projekt łazienki, umożliwiający montaż wanny np. z widokiem na góry, morze, jeziora w zależności od miejsca budowy.

Alexandria to nowoczesny projekt domu z garażem na dwa samochody oraz dużym strychem, który z łatwością można zaadoptować na cele użytkowe. Technologia budowy sprawia że w domu będzie panował zdrowy i przyjazny domownikom mikroklimat. 

Dom mieszkalny wolnostojący ze strychem do adaptacji, w technologii szkieletowej, co sprawia że w domu będzie panował zdrowy i przyjazny domownikom mikroklimat.

Trypolis 2 umiejętnie łączy nieszablonową architekturę z funkcjonalnym wnętrzem i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Polecamy go wszystkim, którzy pragną wybudować dom z poddaszem i garażem w bryle, ale wolą by był on wykonany w szkielecie drewnianym. 

Garaż jednostanowiskowy z wędzarnikiem oraz altaną umożliwiającą spędzanie czasu na świeżym powietrzu. W budynku znajduje się również miejsce na składowanie drewna.

Garaż dwustanowiskowy w zaprojektowany w lekkiej technologi szkieletowej, posiada dwie bramy garażowe o wymiarach 2,40 x 2,20 m. Powierzchnia użytkowa to ponad 54 m2, dzięki czemu wygodnie zaparkujemy dwoma samochodami ale również znajdziemy miejsce na przestronne szafy do przechowywania np. narzędzi.

Prosty a zarazem bardzo elegancki dom parterowy z funkcjonalnym, wysuniętym od frontu dwustanowiskowym garażem, dzięki czemu będący idealną propozycją dla właścicieli wąskich działek. Wewnątrz do dyspozycji nawet pięcioosobowej rodziny będzie bardzo funkcjonalny układ z podziałem na strefy dzienną i nocną, wyraźnie oddaloną od tej pierwszej.

Tania w budowie i eksploatacji parterówka, idealna do technologii szkieletowej. Budynek przykryto dwuspadowym dachem i dyskretnie zaakcentowano wejście. Na tyłach wypoczynkowy taras dostępny z pokoju dziennego i sypialni rodziców. Funkcjonalnie dom przewidziano dla trzyosobowej rodziny. Posiada on dwie ustawne sypialnie, łazienkę z wygodną wanną, kotłownię, w której źródłem ciepła będzie kocioł gazowy, wygodną kuchnię i pokój dzienny z jadalnią, które doświetlone są dużymi przeszkleniami. 

Ten dom to przykład nowoczesnej i ponadczasowej architektury, dzięki której będzie mógł zafunkcjonować z powodzeniem w każdej niemal zabudowie. Południowa ekspozycja strefy dziennej – najważniejszej części domu, w połączeniu z licznymi, dużymi przeszkleniami, pozwoli na wybudowanie go na działkach z wjazdem od południa, zachodu i wschodu.

Zadzwoń

+48 32 720 60 80 

 

+48 888 621 405
Michał Lipiński

 

+48 509 777 730
Jakub Krupa

Napisz do nas

my[a]budujemyszkieletowo.pl

Biuro handlowe
Mideko Sp z o.o.

40-600 Katowice
ul. Kościuszki 229

(UWAGA – wjazd za galerią Libero „pod zakaz”)

______
Polityka prywatności

© 2021 All rights reserved. Developed at SecretLab, theme Hdev. Build with Atiframe.

Scroll to top