Domy na zgłoszenie (35 mkw)

Domy na zgłoszenie są fantastyczną opcją dla osób marzących o małym domku letniskowym na skraju lasu, opodal jeziora, rzeki lub na zboczu widokowej, górskiej działki. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów izolacyjnych oraz źródeł ciepła istnieje możliwość korzystania z tego typu budynków przez cały rok, co bezpośrednio przekłada się na stworzenie alternatywy dla małych mieszkań z dala od zgiełku życia miejskiego. Największym plusem oprócz posiadania swojego własnego domu jest brak konieczności pozyskania pozwolenia na budowę domu parterowego poniżej 35m2. Formalności to jedynie złożenie wniosku w urzędzie miasta/gminy.

Dom do 35 mkw

Domy na zgłoszenie projektowane są z antresolą, która jest fizycznie dodatkowym pomieszczeniem, zazwyczaj sypialnią tak aby maksymalnie wykorzystać 35m2 powierzchni parterowej na aneks kuchenny, salon z rozkładaną kanapą oraz wygodną łazienką. Taras wypływający bezpośrednio z salonu staję się idealnym dopełnieniem tego domku umożliwiając miłe spędzanie wolnego czasu w większym gronie z rodziną czy znajomymi.

Domy na zgłoszenie to zdecydowanie najlepszy stosunek ceny do korzyści jakie otrzymujemy, dodatkowo warto pamiętać, iż czas budowy tego budynku jest bardzo krótki a radość z jego użytkowania na długie lata.

Dom Lido

Dom Lido

Dom letniskowy na zgłoszenie do 35 m2 powierzchni zabudowy. Wymiary 5,72×5,52m, wersja domku z ociepleniem. Litera „A” oznacza, że jest to domek na zgłoszenie, tzn. projekty te spełniają wymogi budynku na zgłoszenie do 35m2

Cena: od 1500 zł/m2

Garaż z wędzarnikiem

Garaż z wędzarnikiem

Garaż jednostanowiskowy ze składem na drewno kominkowe oraz werandą z wędzarnikiem. Brama garażowa o wymiarach 2,4×2,4m. Ten jest idealnym dopełnieniem domu jednorodzinnego, umożliwia nie tylko bezpieczne parkowanie samochodu ale również spełnianie się w swojej pasji, nowym hobby jakim może być przygotowywaniem własnych wędlin, ryb.

Cena: od 1700 zł/m2