Drzwi
i okna

To niezwykle istotne elementy w całej konstrukcji domu. Większość strat ciepła następuje właśnie w obrębie okien i drzwi. Dlatego wprowadzane są coraz ostrzejsze normy dotyczące współczynnika przenikania ciepła U. Przy wyborze zarówno okien jak i drzwi warto zwrócić uwagę by powyższy współczynnik był jak najniższy i wyprzedzał normę obowiązującą w danej chwili. Równie ważnym elementem jest dobór produktów o dobrym parametrze tłumienia hałasu.
Od tego zależy, czy w naszym domu będzie cicho i przytulnie. Pomagamy klientom w wyborze właściwych rozwiązań, a określenie parametrów wybranych okien i drzwi, a także innych materiałów budowlanych zawsze wpisywane jest w załączniku do umowy na roboty budowlane.
W ten sposób określamy zakres naszej odpowiedzialności, a nasz klient wie, że jego dom zostanie zbudowany z materiałów o dobrej jakości. Bardzo ważnym aspektem w tym temacie jest również prawidłowy i odpowiadający współczesnym stanadardom montaż okien i drzwi. Stosowanie tzw. ciepłych parapetów z polistyrenu ekstrudowanego XPS, taśmy do „ciepłego montażu” – wiatro
i paroszczelne, odpowiedniej jakości pian montażowych i klejów to dzisiaj konieczność niezbędna do wyeliminowania „mostków termicznych” w budynku. Wielu wykonawców niestety ignoruje stosowanie nowoczesnych technologi chcąc zaoszczędzić na zakupie materiałów i czasie pracy, co niestety w efekcie końcowym odbija się na kieszeni klienta, który musi ponosić wyższe opłaty za ogrzewanie budynku. Naszym klientom rekomendujemy stosowanie produktów najlepszych polskich firm: Oknoplast, Veka, Fakro, Drutex, Sokółka, Velux.

Zadzwoń

+48 32 720 60 80 

 

+48 888 621 405
Michał Lipiński

 

+48 509 777 730
Jakub Krupa

Napisz do nas

my[a]budujemyszkieletowo.pl

Biuro handlowe
Mideko Sp z o.o.

40-600 Katowice
ul. Kościuszki 229

(UWAGA – wjazd za galerią Libero „pod zakaz”)

______
Polityka prywatności

© 2021 All rights reserved. Developed at SecretLab, theme Hdev. Build with Atiframe.

Scroll to top